Kauba kättetoimetamine

Tellitud tooted mis on kohe laos, edastatakse kullerile tellimusest järgmise tööpäeva jooksul ja sõltuvalt transpordi ajakulust ja riigist, saabub Teie valitud sihtpunkti kuni 5 (Eesti sisene) tööpäeva jooksul pärast tellimuse fikseerimist CaffeNostra.eu poolt. Tooted mis on järeltellimisel, saabuvad Teieni kuni 30pv.jooksul.

Kättetoimetamine Omniva pakiautomaatide kaudu

Omniva pakiautomaadid on alati avatud ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Paki vastuvõtmiseks kulub vaid 15 sekundit ja pakiautomaati on kasutada sama lihtne kui pangaautomaati. Ööpäevaringse videovalvega pakiautomaatidel on kõige varasem hommikune ja kõige hilisem õhtune täitmine ja tühjendamine.
Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp. Paki vastuvõtmiseks sisesta puutetundlikule ekraanile uksekood ja võta pakk avanenud kapist välja. Lunamakse korral tuvasta oma isik ID-kaardiga ning tasu paki eest kaardimaksega. Täpsem info: https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad).

Koju kättetoimetamine Omniva kulleri kaudu

Kullersaadetise pakid toimetatakse kliendile esimese ukseni st välisukseni või maja väravani. Selleks et kuller saaks Teiega paki saabudes ühendust võtta, lisage tellimust vormistades kindlasti oma telefoninumber. Paki saabudes helistatakse Teile ja kooskõlastatakse kättetoimetamise aeg ning lunasaadetise puhul teavitatakse ka paki maksumus. Kui telefoni teel Teiega kontakti ei saada, toimetatakse pakk lähimasse postiasutusse ning Teile edastatakse saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest kätte. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena laost väljastada, saadab Caffenostra tellitud kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu.

Kättetoimetamine Eesti Posti postkontori kaudu

Tellitud tooted toimetatakse Teie lähimasse postiasutusse kuni 2 tööpäeva jooksul pärast tellimuse fikseerimist Caffenostra.eu poolt. Kui pakk jõuab postiasutusse, saadetakse Posti poolt Teile saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena laost väljastada, saadab CaffeNostra.eu tellitud kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu.