Kuidas osta ja leida toodet?

Ostmiseks lisa tooted ostukorvi. Kui oled klient, logi ennast eelnevalt sisse Minu konto alt – see tagab kiirema ostuprotsessi ja saad osa soodushindadest mis kehtivad ainult sinule. Saad tooteid otsida kas märksõna abil või tootekategooriatest.

Tellimisabi

  • Telefoni teel  +372 6 027 656
  • Meie klienditeenindus ootab Sinu kõnesid tööpäeviti 9.00-17.00

Tellimistingimused

Kliendi poolt esitatud tellimus on ostu-müügi lepinguks Caffenostra ja kliendi vahel. Caffenostra nõustub lepinguga, kui ta asub tellimust täitma. Caffenostra jätab endale õiguse tellimus tühistada.

Tarne-aadressi muutus

Nime- ja aadressimuutustest teavitada esimesel võimalusel infonumbril: +372 6 027 656 tööpäeviti 9.00-17.00.

Pretensioonide esitamise aeg

Pretensioonide esitamise aeg tööstuskaubale on 2 aastat. Kui kaubal ilmneb puudus 6 kuu jooksul peale selle ostmist, siis eeldatakse, et need olid olemas juba kauba ostmise ajal, kui müüja ei tõesta vastupidist. Peale 6-kuulise perioodi möödumist kauba ostust tuleb tarbijal endal tõestada, et tegemist on tootmisveaga, mitte tarbija enda valest kasutamisest tingitud defektiga.

Toidukaubal toidu turvalisuse huvides me tagastusi ei aksepteeri.

Vaidlused

Lepingu täitmisel tekkivad vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse vaidlused kohtu korras Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktide kohaselt kohtus. Tellijal on Lepingust tulenevate vaidluste kohtuväliseks lahendamiseks õigus pöörduda Tarbijakaitseameti juures tegutseva tarbijakaebuste komisjoni poole. Tarbijakaebuste komisjoni poole pöördumise õiguse kasutamine ei võta Tellijalt õigust pöörduda vaidluse lahendamiseks kohtu poole. Tarbijakaitseameti aadress on Rahukohtu 2, 10130 Tallinn.