Espressomasin Spinel E.S.E. kohvipatjadele

190.00 sisaldab km.22%

Saadaval järeltellimisel

Kategooria:

Kirjeldus

Uus espresso kohvimasin “Ciao” on ideaalne lahendus kontorisse ja koju: uuenduslik ja kütkestav – loodud koostöös Itaalia ühe parima tööstusdisaini stuudioga, väikesed mõõtmed, süda 100% Spinel / Itaalia.

Veevarustus läbi 0,5-liitrise plastpudeli, praktiline, hügieeniline, ühekordselt kasutatav, sisestatud läbipaistvasse sahtlisse veetaseme hõlpsaks kontrollimiseks.

Energiasäästusüsteem, mis paneb masina ooterežiimi pärast etteantud kasutuseta aega ja vähendatud võimsusega (400 W), mis võimaldab oluliselt säästa elektritarbimist.

Uus patenteeritud isepuhastuv hüdrauliline süsteem kõrvaldab probleemid, mis on seotud katlakivi tekkega.

Keskne sulgemissüsteem tagab suurepärase stabiilsuse, võimaldab kohvipadja optimaalset sulgemist ja seega paremat kohvi.

Tsingitud lehest tugiraam annab tugevuse ja takistab rooste teket; ABS-katted võimaldavad kiiret juurdepääsu masina sisemistele komponentidele ja hõlbustavad selle hooldamist.

Soovi korral saadaval ainult kohvi versioonina, kui selle saab varustada väljastamise juhtimiseks Credit Coffee Systemiga.

Need on vaid mõned funktsioonid, mis muudavad “Ciao” tõeliseks Itaalia tehnoloogia ehteks.

E.S.E. kohvipadjadest:

E.S.E. kohvipadjad on üks võimalus nautida kvaliteetset kohvi ilma kohvikapslite keskkonnamõjudeta. E.S.E. tähendab Easy Serving Espresso ja see on standardiseeritud süsteem, mis kasutab ühekordseid paberist padju, mis sisaldavad täpselt doseeritud ja pressitud kohvipuru. E.S.E. padjad sobivad spetsiaalsete espressomasinatega, mis teevad kohvi kiiresti ja mugavalt. E.S.E. padjad on eelised võrreldes kohvikapslitega mitmes mõttes:

– E.S.E. padjad on biolagunevad ja komposteeritavad, samas kui kohvikapslid on sageli valmistatud plastist või alumiiniumist, mis tekitavad palju jäätmeid ja saastavad keskkonda.
– E.S.E. padjad on odavamad kui kohvikapslid, sest neid saab osta erinevatelt tootjatelt ja neil ei ole patenteeritud disaini. Kohvikapslid on tavaliselt seotud kindlate brändidega ja nende hind on kõrgem.
– E.S.E. padjad võimaldavad valida erinevate kohvisortide ja röstide vahel, sest neid pakuvad paljud kohvitootjad. Kohvikapslid on piiratud valikuga ja nende maitse võib olla kunstlik või ebastabiilne.
– E.S.E. padjad säilitavad kohvi aroomi ja maitse paremini, sest nad on õhukindlalt pakendatud ja ei puutu kokku õhu või niiskusega.

Seega, E.S.E. kohvipadjad on hea alternatiiv kohvisõpradele, kes hindavad kvaliteetset, keskkonnasõbralikku ja taskukohast kohvi.