E.S.E kohvipadjad Battista Extra 150tk

26.40 sisaldab km.20%

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Täidlase, ümara ja püsiva maitsega kohvisegu.

” E.S.E. – Easy serving espresso”

Oskuslikult töödeldud, doseeritud ja pakendatud paberümbrisega kohvi-patju on lihtne ja praktiline kasutada ning neid saab kasutada ka kõikides ESE pod-süsteemiga sobivates espressomasinates.

  • karbis on 150 espressopatja. Iga padi eraldi neutraalgaasi keskkonda pakendatud.

Nagu meile meeldib endale korrata: “Tulevikul on iidne süda” ning seega on ka padjad ja kapslid võimendatud tuntud ja iidse Gran Cremi seguga. Tasakaalustatud, kauakestva aroomi, sametise järelmaitse ning kuivatatud puuviljade ja röstitud leiva vihjetega rikas Gran Cremi segu annab teie “moodsale” espressole kvalitatiivse hüppe käsitöölise röstimise juures, millega Michele Battista on meid harjutanud. Värske ja lõhnav nagu alati, leiate selle ainult oma usaldusväärselt edasimüüjalt

Oskuslikult töödeldud, doseeritud ja pakendatud paberümbrisega kohvi-patju on lihtne ja praktiline kasutada ning neid saab kasutada ka kõikides ESE pod-süsteemiga sobivates espressomasinates.

Igas karbis on 150 espressopatja. Iga padi eraldi neutraalgaasi keskkonda pakendatud.

E.S.E. kohvipadjad on mugav ja kiire viis nautida kvaliteetset kohvi ilma keerulise kohvimasina või jahvati vajaduseta. E.S.E. tähendab Easy Serving Espresso ja see on patenteeritud süsteem, mis koosneb jahvatatud kohvist, mis on pakitud õhukese paberist padjakese sisse. E.S.E. kohvipadjad sobivad spetsiaalsetele padjakohvimasinatele, mis valmistavad ühe nupuvajutusega aromaatse ja kreemise espresso. E.S.E. kohvipadjad on saadaval erinevate röstide ja maitsetega ning neid toodavad mitmed tuntud kohvibrändid. E.S.E. kohvipadjad on ka keskkonnasõbralikud, sest nad on biolagunevad ja ei tekita plastikjäätmeid nagu enamus kapslid. E.S.E. kohvipadjad on ideaalne valik neile, kes hindavad lihtsust, mugavust ja stabiilset kvaliteeti oma kohvihetkedel.